ODAKLI OLARAK MÜŞTERİLER

YAŞAM KALİTESİ

SÜRÜCÜ OLARAK YENİLİK

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerYüzey Isıl İşlem

Hastaneler Yüzey Isıl İşlem Medikal Metal Malzemeler Normalleştirme

Sertifika
iyi kalite Tıbbi Cihaz Sözleşmesi Meclisi satış için
iyi kalite Tıbbi Cihaz Sözleşmesi Meclisi satış için
Ben sohbet şimdi

Hastaneler Yüzey Isıl İşlem Medikal Metal Malzemeler Normalleştirme

Çin Hastaneler Yüzey Isıl İşlem Medikal Metal Malzemeler Normalleştirme Tedarikçi
Hastaneler Yüzey Isıl İşlem Medikal Metal Malzemeler Normalleştirme Tedarikçi Hastaneler Yüzey Isıl İşlem Medikal Metal Malzemeler Normalleştirme Tedarikçi

Büyük resim :  Hastaneler Yüzey Isıl İşlem Medikal Metal Malzemeler Normalleştirme

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OEM

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: discuss personally
Ambalaj bilgileri: Aseptik paket / Çift paket / Vakum paketi
Teslim süresi: Sözleşme isteğine göre
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: Ürün özelliklerine göre
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Adı: metal malzemeler Normalleştirme Uygulamalar: hastaneler
OEM kabul: Evet Marka: JENITEK
Ambalaj: Doğrulanmış steril ambalajlı ürünler
Vurgulamak:

heat treating services

,

solution heat treatment

OEM imalat parçaları için tıbbi metal malzemelerin normalleştirilmesi

Açıklama

Isıl İşlem, ürün şeklini değiştirmeden fiziksel ve mekanik özelliklerini değiştirmek için metallerin kontrollü olarak ısıtılması ve soğutulmasıdır.

  1. Gevrekliği azaltmak ve iç stresi azaltmak veya azaltmak için, çelik parçaların söndürülmesinden sonra büyük bir iç gerilim ve kırılganlık var. Çelik parçalar zamanında temperlenmezse, deformasyon veya çatlama meydana gelecektir.
  2. İşlenecek parçanın gerekli mekanik özelliklerini elde etmek için, söküldükten sonra işlenecek parça, yüksek sertlik ve kırılganlık, muhtelif malzemelerin farklı performanslarının gerekliliklerini karşılamak için büyüktür, sertliği ayarlamak, kırılganlığı azaltmak için uygun şekilde temperlenebilir. gerekli tokluk, plastik
  3. Stabilize iş parçası boyutu
  4. Tavlama işleminden sonra yumuşatılması zor olan bazı alaşımlı çeliklerde, yüksek sıcaklıkta tavlama işlemi genellikle çeliğin düzgün bir şekilde toplanması ve işleme için sertliğin düşürülmesi için söndürme (veya normalleştirme) sonrasında benimsenir.

Kalite güvencesi

Jenitek, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak ürün ve hizmetler sunmayı, yasal ve düzenleyici gerekliliklere uymayı, müşteri memnuniyetini artırmayı ve ürün, süreç ve hizmetlerde sürekli iyileştirme yoluyla kalite yönetim sistemlerinin etkinliğini sürdürmeyi taahhüt eder.

Jenitek'in kalite yönetim sistemi, müşterilerimizin özel gereksinimlerini karşılamak için ISO 13485: 2012 ve ISO 9001: 2008 sertifikasına sahiptir. FDA'nın QSR 21 CFR PART 820 ve AB MDD 93/42 AET sertifikaları devam ediyor.

El kitapları, prosedürler, iş talimatları ve kayıtlar dahil olmak üzere dört dokümantasyon düzeyini içeren kapsamlı bir kalite sistemine sahibiz. Sistem dokümantasyon ve süreçlerine göre üretim, denetim, ürün geliştirme (NPI), proses validasyonu, tedarikçi zincir kontrolü ve sürekli iyileştirme gibi kalite faaliyetlerimiz kontrol edilmektedir. Bu, dünya çapındaki müşterilerimize hassas, performans ve güvenlik ürünleri ve hizmetleri sunabileceğimiz anlamına gelir.

6 Sigma Kalite Ekibi Jenitek kalite ekibi, bu sistem standartlarının yalnızca kalite yönetiminin temeli olmadığını değil, aynı zamanda tıbbi ürünlerimizin, müşterilerimizin ve ürün geliştirme, üretim ve iyileştirme sürecimizin önemine de önem vermektedir. Kalite yönetimi konusunda kapsamlı deneyime sahibiz ve ürün geliştirme ve iyileştirme süreçlerini desteklemek için IQ / OQ / PQ, FMEA, PFMEA ve Deney Tasarımı (DoE) gibi bir dizi yöntem ve araç kullanıyoruz.

Paketleme ve İzleme

Doğrulanmış steril ambalajlı ürünler. Sıkı paketleme doğrulama gereksinimlerini karşılamak için özel olarak yapılandırılmış sızdırmazlık ve test ekipmanı.

Certificaton

· ISO 9001: 2008 onaylı
· ISO 13485: 2012 onaylı
· ISO 14001: 2004 onaylı
· OHSAS 18001 onaylı
· FDA 21CFR 820 İn-proses
· AB MDD 93/43 İn-proses
· ISO 14971 2004 uyma

İletişim bilgileri
SU ZHOU JENITEK PRECISION DEVICE CO.,LTD.

İlgili kişi: admin

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)