ODAKLI OLARAK MÜŞTERİLER

YAŞAM KALİTESİ

SÜRÜCÜ OLARAK YENİLİK

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

SU ZHOU JENITEK PRECISION DEVICE CO.,LTD.

Sertifika
iyi kalite Tıbbi Cihaz Sözleşmesi Meclisi satış için
iyi kalite Tıbbi Cihaz Sözleşmesi Meclisi satış için
Ben sohbet şimdi

SU ZHOU JENITEK PRECISION DEVICE CO.,LTD.

1 2
SU ZHOU JENITEK PRECISION DEVICE CO.,LTD. SU ZHOU JENITEK PRECISION DEVICE CO.,LTD.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İthalatçı
İhracatçı
Satıcı
Diğer
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : OEM
No. Çalışanları : 100~120
Yıl kurulan : 2010
İhracat p.c : 90% - 100%
Jenitek , 2010 yılında kurulmuş olup, Suzhou New District Tıbbi Cihaz Sanayi Parkı'nda yer almaktadır ve tıbbi cihazlar için profesyonel bir sözleşme üreticisidir. Çeşitli mikro-medikal cihazların ve işleme parçalarının ve bileşenlerinin montajını yapabilmemize dayanarak, vasküler müdahale ve aktif implante edilebilir cihazlar için destek ve genel montaj hizmetleri sağlıyoruz.

Jenitek hızlı büyüyen bir şirkettir. Artık uluslararası düzeyde ileri düzey üretim yetenekleri var. Suzhou Jenitek piyasa odaklı ve şirketin ana rekabet gücünü sürekli geliştiriyor. Birkaç kısa yıl sonra, mikro-işleme, mikro-nokta kaynak, mikro-tel var

işleme, mikroenjeksiyon kalıplama, minyatür parçaların yüzey işleme ve diğer mikro üretim yetenekleri ve yavaş yavaş parça imalatından mikro cihazların montajına kadar tüm akışı oluşturdu. Suzhou Jenitek ISO sertifikalı (ISO13485, ISO9001, ISO14001) ve OHSH18001 sistemleri sertifikasına sahiptir ve şu anda ABD FDA QSR 820 ve AB MDD 93/42 / ECC sistemlerinin sertifikasyonunu almıştır. Şirket, ASQ Six Sigma Master Kara Kuşak ve Yeşil Kuşak tarafından belirlenen bir kalite yönetim ekibine sahip ve uluslararası düzeyde tanınmış bir tıbbi cihaz şirketi tarafından "Değer İyileştirme Sürecinin Başarısı" ödülüne layık görülmüştür.

Jenitek, olağanüstü bir ürün geliştirme ekibine sahiptir. DFMEA, DOE, IQ / OQ / PQ ve küçük ve karmaşık operasyonlarda, yaratıcı süreçler ve takım tasarımı ile kontrol edilebilir ve ölçülebilir basit eylemlere geçiyoruz. Yenilik ve gelişim tüm üyelerin ortak hedefleridir.

Jenitek Şirket, ürün geliştirme, Altı Sigma sürekli iyileştirme, kapsamlı teklifler ve kurumsal ve çalışanların ortak gelişimini sağlamak için diğer yenilikçi platformlar ile bir yenilik atmosferi yaratıyor.

Jenitek medikal cihazlar için fason üretim sektörünün lideri olmayı taahhüt etmektedir. Müşterilerin yeni ürünleri faydalı sonuçlar için hızlı bir şekilde pazara sunmalarına yardımcı olmak için gelişmiş üretim teknolojilerinden yararlanıyoruz.

İletişim bilgileri
SU ZHOU JENITEK PRECISION DEVICE CO.,LTD.

İlgili kişi: Ms. Hong Gao

Tel: 86-512-66806001

Faks: 86-512-66806002

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)